Ana sayfa

Shenzhen Shine Solar Co., Ltd.

Örnekleri dikkatle inceledik. Yüzeyler ve malzeme (gerçekten hafif) şaşırtıcı ve genel kalite iyidir.

—— David

Alman sloganından bağımsız olarak, şahsen ve Shinesolar'daki tüm takımım için büyük iltifatımı ifade etmek isterim. Derin saygılarım var f

—— Roma Teufel

tatil ile ilgili selamlar için teşekkürler. Yunanistan'dan geri döndük ve sizden büyük güneş panelleri konusunda hala mutluyuz.

—— Alice

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Shine Solar Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen Shine Solar Co., Ltd. Shenzhen Shine Solar Co., Ltd. Shenzhen Shine Solar Co., Ltd.
Fabrika Açık Resepsiyon Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Parlaklık
No. Çalışanları : 200~250
Yıllık satış : 8000000-150000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%
Certificate: CE, TUV, ISO, TUV CERTIFICATION
Shenzhen Shine Solar Co, Ltd Shenzhen, entegre bir endüstriyel zincir ile birkaç PV üreticilerinden biri olan 2010 yılında kuruldu. Özellikle yüksek verimli PV cam güneş panelleri ve esnek güneş panelleri üretimi ile uğraşmaktadır. Ve şimdi 100'den fazla çalışanı var, yeni güneş uygulama ürünleri geliştirmek için güçlü Ar-Ge yeteneği ile 5W 350W esnek Güneş Pandl Katlanabilir Güneş Paneli ve taşınabilir güneş enerjisi ürünleri Poly-kristal ve Mono-kristal güneş modülleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Yabancı alıcılar için en popüler ve güvenilir tedarikçi olarak, 2017 yılında, Alibaba çevrimiçi ihracat tutarı 3.500.000 ABD dolarından fazladır ve 2018'de 8,000,000 ABD dolarına yükselecektir. Alibaba'daki kredi limiti yakında 400.000 ABD dolarına ulaşacaktır. Yukarıdakilerden sonra, Shine Solar Alibaba KA3.0 müşterisi olacak ve Alibaba Shenzhen'de "Industry Star" olarak değerlendirilecek.

Biz en yeni üretim hattı, test makinesi, lazer kesim makinesi, Pb lehimleme hattı, modül test makinesi, laminasyon makinesi ve benzeri tanıttı. Biz en kaliteli güneş hücreleri ve EVA, TPT, cam güçlendirmek, silikon vb. Kullanın. Deneyimli personelimiz etkili ISO sistemi altında güvence kalitesine iyi bir şekilde çalışır. Kalitemizi sağlamak için IEC61215, IEC61730 sertifikası, CE var. Ürünlerimiz güvenlik sertifikası ile Avrupa, Amerika, Afrika ve diğer Asya ülkelerine ihraç edilmektedir.


Çin'de güneş enerjisi teknolojisi güncellemelerini takip ediyoruz. Çin'de güneş pili üreticileri ile stratejik ilişkiler kurduk. Tüm dünyadaki müşterilerine en iyi hizmeti sunuyoruz.


“Entegrasyon, yenilikçilik, üniversiteler, öncü”, “tek dünya, tek bir ev, geleceği güneş değişimi” ruhuyla kurumsal kültürü yürütüyoruz. Sürekli arayışımız, pratik tutumumuz ve hesap verebilirliğimiz, ekibimizin daha verimli ve daha rekabetçi çalışmasını sağlar. .

İletişim bilgileri
Shenzhen Shine Solar Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackie Lin

Tel: 18824277535

Faks: 86--755-29451625

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)