Ana sayfa Hakkımızda

Shenzhen Shine Solar Co., Ltd. Kalite kontrol

Örnekleri dikkatle inceledik. Yüzeyler ve malzeme (gerçekten hafif) şaşırtıcı ve genel kalite iyidir.

—— David

Alman sloganından bağımsız olarak, şahsen ve Shinesolar'daki tüm takımım için büyük iltifatımı ifade etmek isterim. Derin saygılarım var f

—— Roma Teufel

tatil ile ilgili selamlar için teşekkürler. Yunanistan'dan geri döndük ve sizden büyük güneş panelleri konusunda hala mutluyuz.

—— Alice

Ben sohbet şimdi
qc profili
KALİTE SÖZLEŞME SÜRECİ

LAMİNASYON

Laminasyon adımlarında, aşağıdaki katmanlar vakumda birbirine yapışır:

Arka Levha-EVA-Solar Hücre-EVA-Cam, yani yaklaşık 15 ° C işlem sıcaklığında gerçekleşen çapraz bağlama yoluyla ve genellikle 16 dakika sürer. Aşamada, uzun zincirli polimerler katkı maddeleri eklenerek çapraz bağlanır. Burada önemli olan çapraz bağlanma derecesidir. Üretime sağlanan her parti, laboratuvara ulaştığında kimyasal olarak kontrol edilir. Elde edilen çapraz bağlanma derecesi en az% 80'dir.

Suntellie Her laminasyon işlemi için laminasyon işleminin parametrelerini EVA için üreticinin verilerine göre (etilen vinil asetat için kısaltma; şeffaf plastik katman), parametreler üreticiden üreticiye farklılık gösterdiğinden kontrol eder. Bizim için belirleyici olan bir testtir, eva.EVA'nın çapraz bağlanmasını kontrol eden güneş enerjisi hücreleri, dışarıdan gelen korozif etkilere karşı korur. Güneş pili "kapsüllenmiş" diye konuşulacak ve böylece su girişine karşı korunacaktır.

GÜNEŞ MODÜLÜ SİLME VE TEMİZLİK

Modül bileşenlerinin yoğunluğunu arttırmak için alüminyum çerçeve lamine modüle monte edilir ve modül ömrünü uzatmak için hücrelerin daha fazla sızdırmaz hale getirilmesi sağlanır.

Silikon jel çerçeve ve cam arasında doldurulur. Modüle gelen hava boşluğu yoktur.

SOLAR MODÜL EL INFRARED TESTİ

Kristalin silikon güneş pilleri ve yakın kızılötesi görüntüleme testinin bileşenleri için elektrolüminesan ışık yayan bir prensip kullanarak ışık yayan (Electroluminescence.EL) algılama yönteminin elektro-sıkılaştırılması, hemen hemen EL test tablosu güneş hücreleri tarafından tespit edilir ve bileşenler kusurlar olabilir Hücrenin etkili bir tespiti, montaj metodudur. EL testi güneş modülü kalite analizi ve kontrolünde giderek daha önemli bir rol oynamaktadır.

GÜNEŞ MODÜLÜ FLAŞ TESTİ

Testin amacı, modülün çıkış gücünü kalibre etmek ve kaliteyi belirlemek ve ürünü derecelendirmek için çıktı özelliklerini test etmektir. Ölçüm, STC'ye (standart test Koşulları) göre kesinlikle gerçekleştirilir.

Miktar ve Warramty:

1. İlk yılda% 97'den az çıkış gücü yok.
2. İkinci yıldan bu yana yıllık% 0.7'den fazla düşüş yok.
3.% 80,2 güç çıkışında 25 yıl Garanti.
4. Kolay kurulum ve uzun vadeli güvenilirlik için geliştirilmiş tasarım.

5. titiz kalite kontrol en yüksek uluslararası standartlara uygundur.
6. Yüksek geçirgenliği düşük demir temperli cam, güçlü alüminyum çerçeve.
7. UV dirençli silikon kullanılması.
8. IS09001 / 14001 / CE / TUV / UL
9. EL testi.

İletişim bilgileri
Shenzhen Shine Solar Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackie Lin

Tel: 18824277535

Faks: 86--755-29451625

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)